Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 9616
W sumie: 9616

Archiwum newsów, strona 20

Obrazek dla news_762

Zgłoś się i zdobądź Nagrodę Biznesową BPIG

05.05.2017

Bialskopodlaska Izba Gospodarcza, zaprasza do udziału w V edycji konkursu "Nagroda Biznesowa BPIG", adresowanego do przedsiębiorstw i przedsiębiorców z regionu. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Udany Start, Innowacyjna Firma, Lider Przedsiębiorczości, Przedsiębiorca Roku. W konkursie może uczestniczyć każde przedsiębiorstwo (z terenu powiatu siemiatyckiego), bez zróżnicowania formy prawnej oraz wielkości zatrudnienia, spełniające odpowiednie warunki.

więcej

Obrazek dla news_757

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04.05.2017

    Z okazji Dnia Strażaka, wszystkim Strażakom Ochotnikom, Strażakom Państwowej Straży Pożarnej oraz Pracownikom cywilnym składamy najserdeczniejsze życzenia. To Wy spieszycie z pomocą o każdej porze dnia i nocy ratując ludzi oraz dobytek mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego. 

     Wasza służba jest trudna i wymagająca poświęceń, ale też jest źródłem ogromnej satysfakcji. Potraficie połączyć służbę z działaniami na rzecz integracji wspólnotowej oraz na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego. 

     Niech Patron, św. Florian towarzyszy Wam każdego dnia. Życzymy Wam i Waszym Rodzinom dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.

Bogu na Chwałę, ludziom na pożytek.

Starosta Jan Zalewski                                    Wicestarosta Marek Bobel

więcej

Obrazek dla news_758

powodzenia na maturze!

04.05.2017

     Drodzy Maturzyści Powiatu Siemiatyckiego, w tych ważnych dniach, w których przystępujecie do egzaminu dojrzałości, życzymy Wam wiary we własne siły i umiejętności. Mądrze wykorzystujcie zdobytą wiedzę. Aby egzamin okazał się znakomitym wstępem w dorosłe życie, które będziecie budować mądrze i odpowiedzialnie.

     Niech wypracowane przez Was wyniki egzaminu maturalnego będą bardzo wysokie i umożliwią wybranie dla siebie właściwej drogi. A kiedy otrzymacie świadectwa dojrzałości, życzmy Wam dostania się na wymarzone kierunki studiów.

"Połamania piór"!

Starosta Jan Zalewski                 Wicestarosta Marek Bobel

więcej

Obrazek dla news_761

Inicjatywa społeczna roku - można zgłaszać kandydatów

04.05.2017

Wojewoda Podlaski ogłosił konkurs "Inicjatywa Społeczna Roku", przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

więcej

Obrazek dla news_756

Obchody Święta Narodowego 3 Maja w Siemiatyczach

03.05.2017

Jest już tradycją, że jeśli w majowy poranek w siemiatyckich świątyniach wierni modlą się za Ojczyznę i rozlegają się pieśni patriotyczne - to jest to znak, że rozpoczęły się uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Nie inaczej było i w tym roku. Uroczystości upamiętniające 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpoczęły się nabożeństwem w siemiatyckiej cerkwi pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego i uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli, w której uczestniczył: Senator Tadeusz Romańczuk, Starosta Jan Zalewski, Wicestarosta Marek Bobel, Przewodniczący Rady Powiatu Siemiatyckiego Krzysztof Andruszkiewicz oraz radni powiatowi.

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: 85 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.