Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17954
W sumie: 68585

News

News zdjęcie id 828

Powiatowe Święto Policji w Siemiatyczach - awanse i życzenia

14.07.2017

Medalami, odznaczeniami i awansami wyróżnieni zostali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach. Na placu przed siemiatyckim starostwem odbyły się uroczystości z okazji dorocznego Święta Policji.

W policyjnym święcie wzięli udział Jarosław Zieliński Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz, Biskup Antoni Dydycz - Biskup Senior Diecezji Drohiczyńskiej, Samorząd Powiatu Siemiatyckiego reprezentowali: Starosta Jan Zalewski i Wicestarosta Marek Bobel. Obecni byli również przedstawiciele samorządów gminnych, instytucji i formacji, z którymi Policja współpracuje oraz mieszkańcy Siemiatycz.

W trakcie uroczystości Jarosław Zieliński Wiceminister Spaw Wewnętrznych i Administracji pogratulował wyników w służbie oraz złożył życzenia podległym funkcjonariuszom. Podziękował również przedstawicielom podmiotów wspierających pracę policjantów, dzięki którym możliwe jest realizowanie wielu cennych inicjatyw i projektów profilaktycznych.

Święto policji było okazją do złożenia życzeń funkcjonariuszom oraz podsumowania ich trudnej pracy. - Mieszkańcy powiatu siemiatyckiego mogą czuć się bezpiecznie - zapewniał mł. insp. Maciej Wesołowski, Komendant Powiatowy Policji w Siemiatyczach. - Dziękuję funkcjonariuszom i pracownikom komendy za cały rok ciężkiej pracy. W dniu Święta Policji życzę wszystkim policjantom, aby zawsze cali i zdrowi wracali po służbie do swoich rodzin i domów, a rodzinom dziękuje za cierpliwość i zrozumienie.

Dołączając się do gratulacji i życzeń – Jan Zalewski Starosta Siemiatycki - podkreślił zaangażowanie policjantów w budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego.

- Wybraliście Państwo niełatwą drogę zawodową, związaną z ogromną odpowiedzialnością za życie innych oraz porządek publiczny – mówił starosta Jan Zalewski. - Wasza praca, obarczona wielkim ryzykiem, wymagająca poświęceń i narażania własnego zdrowia i życia, zasługuje na najwyższe uznanie. Składam serdeczne podziękowania za dobrze wykonywaną pracę i codzienne zaangażowanie w służbę na rzecz ochrony życia i zdrowia społeczeństwa Powiatu Siemiatyckiego.

Starosta Jan Zalewski i Wicestarosta Marek Bobel w imieniu zarządu i wszystkich radnych pogratulowali mł. asp. Tomaszowi Prochowiczowi zdobycia tytułu „Najlepszego Dzielnicowego Podlasia 2017.”, a asp. Radosławowi Antoszczukowi zajęcia II miejsca w plebiscycie na „Najlepszego Dzielnicowego Podlasia 2017”. Policjanci otrzymali pamiątkowe grawertony.

Zasługi pracowników siemiatyckiej policji na rzecz bezpieczeństwa w powiecie podkreślali w swoich wystąpieniach również licznie zebrani goście życząc policjantom sukcesów zawodowych, satysfakcji z realizacji powierzonych zadań i szacunku społecznego.

Fotoreportaż

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.