Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 18151
W sumie: 276303

News

News zdjęcie id 953

Podinspektor Tomasz Wyszkowski Pokieruje siemiatycką policją

27.11.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczyli podinspektorowi Tomaszowi Wyszkowskiemu rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. Wiceminister Jarosław Zieliński życzył nowemu komendantowi osiągnięcia wszystkich założonych celów.

Wiceminister Jarosław Zieliński zapowiedział, że obecny rząd sukcesywnie przywróci posterunki policji w Grodzisku, Mielniku oraz zmodernizuje w Nurcu Stacji. W uroczystości powitania nowego przełożonego siemiatyckiej policji uczestniczył Wicestarosta Marek Bobel, funkcjonariusze i pracownicy siemiatyckiej policji, duchowni, przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.

W trakcie okolicznościowego przemówienia odnosząc się do etosu służby Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wyraził słowa uznania dla siemiatyckich policjantów. Sekretarz Stanu w MSWiA w swoim przemówieniu nawiązał również do stale rosnącego poziomu zaufania społeczeństwa wobec Policji, ale także do działań, które mają zbliżyć największą formację mundurową w Polsce do obywateli.

Wicestarosta Marek Bobel życzył nowemu Komendantowi wielu sukcesów w pełnieniu tak odpowiedzialnej i ważnej dla bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego służby.

- W imieniu własnym, Zarządu Powiatu Siemiatyckiego i jego mieszkańców składam Panu serdeczne gratulacje z okazji awansu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach – mówił Wicestarosta Marek Bobel. - Dzisiejszy Pana awans to z jednej strony owoc wieloletniej służby, której przebieg znalazł uznanie i został doceniony przez Pana przełożonych. Jest to niewątpliwy powód do satysfakcji, którą należy się cieszyć. Z drugiej strony, to nowe, poważne, zawodowe zobowiązanie, które przyniesie wiele ciekawych wyzwań i będzie okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Życzę, by praca na tym wyjątkowym stanowisku była dla Pana interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń etapem zawodowej kariery. Niech te doświadczenia przekładają się na dobre wyniki i inicjatywy, które posłużą Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach, jej pracownikom, a przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Siemiatyckiego.

Nowo mianowany Komendant podinspektor Tomasz Wyszkowski zapewnił o kontynuowaniu kierunków działań prowadzonych przez byłego Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach, gdzie główną ideą jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego oraz współpraca z instytucjami publicznymi w tym zakresie. 

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.