Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 1662
W sumie: 1662

Archiwum newsów, strona 114

Obrazek dla news_589

Wyjątkowe spotkanie opłatkowe w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Bacikach Średnich

16.12.2016

Jak co roku w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Bacikach Średnich prowadzonym przez powiat siemiatycki odbyło się spotkanie opłatkowe dzieci, młodzieży, rodziców i pracowników ZOL oraz SP ZOZ Siemiatycze. W spotkaniu między innymi uczestniczyli: Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus, Ksiądz Mitrat Andrzej Jakimiuk, Wicestarosta Marek Bobel, Krzysztof Andruszkiewicz Przewodniczący Rady Powiatu Siemiatyckiego, Andrzej Szewczuk dyrektor SP ZOZ Siemiatycze, dr Lech Hackiewicz zastepca dyrektora do spraw medycznych, Edyta Kaczor zastępca dyrektora ZSS w Siemiatyczach, Jerzy Sitarski Komendant PSP Siemiatycze oraz podinsp. Tomasz Wyszkowski zastępca komendanta KPP Siemiatycze.

więcej

Obrazek dla news_588

Zielone światło dla budowy siemiatyckiego basenu

15.12.2016

Wicestarosta Marek Bobel w czwartek, 15 grudnia wydał pozwolenie na budowę miejskiego basenu w Siemiatyczach. Ostatecznie decyzja uprawomocni się pod koniec grudnia. Starostwo nie dopatrzyło się żadnych nieprawidłowości w złożonej przez miasto dokumentacji projektowej. Tak więc, za kilkanaście dni miasto Siemiatycze od strony formalnej będzie mogło rozpoczynać budowę krytej pływalni, która przypomnijmy ma być zlokalizowana obok hali widowiskowo sportowej przy ulicy Świętojańskiej.

więcej

Obrazek dla news_586

Wicestarosta na opłatku u siemiatyckich seniorów

14.12.2016

Pomimo iż do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to już spotykamy się przy stole na którym kładziemy opłatek, aby przypomniał nam tajemnicę Bożego Narodzenia oraz wspólnie zaśpiewać kolędę i rozweselić się w darze miłości Nowonarodzonego Jezusa. Tak się również stało na spotkaniu opłatkowym przygotowanym przez siemiatyckich seniorów, które odbyło się w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury. W spotkaniu na zaproszenie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów uczestniczył wicestarosta Marek Bobel.

więcej

Obrazek dla news_584

Szlachetna drużyna z Czartajewa

12.12.2016

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Czartajewie wzięli udział w ogólnopolskim projekcie Szlachetna Paczka i spełnili marzenia trzyosobowej rodziny, która najbardziej potrzebowała czajnika elektrycznego, garnków oraz ciepłych koców. Uczniowie klasy III TAK wykonali dekoracje bożonarodzeniowe i wspólnie z klasą III TE zorganizowali kiermasz ciasta i produktów ręcznie robionych. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczono na szkolną „Szlachetną Paczkę”. W ramach akcji zorganizowali również zbiórkę do puszek oraz żywności długoterminowej, chemii gospodarczej i kosmetyków. Prezenty dla wybranej RODZINY zostały juz przekazane.

więcej

Obrazek dla news_582

Siemiatyccy licealiści podarowali Szlachetną Paczkę

12.12.2016

Po raz kolejny cała społeczność Zespołu Szkół w Siemiatyczach aktywnie włączyła się do akcji „Szlachetnej Paczki”. Pomagaliśmy jako wolontariusze i darczyńcy. Wybraliśmy rodzinę, w której mama samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Ze względu na chorobę jednego z nich nie może podjąć stałej pracy. W związku z tym postanowiliśmy im pomoc, aby Ci, którzy zostali dotknięci trudami życia otrzymali wsparcie i trochę naszej życzliwości.

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.