Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 6174
W sumie: 166577

Archiwum newsów, strona 21

Obrazek dla news_1421

.

13.12.2019

Z okazji Święta Strażaków obchodzonego w dniu św. Floriana
 życzymy wszystkim strażakom 
Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej 
z Powiatu Siemiatyckiego

 wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności  i satysfakcji z wykonywanej służby 
na rzecz mieszkańców nadbużańskiej ziemi.
Dziękujemy za trud i ryzyko jakie podejmujecie w ochronie życia i mienia ludzkiego.

Niech Święty Florian otacza Was swoją opieką  w wypełnianiu strażackiej powinności!

Starosta Jan Zalewski                 Wicestarosta Marek Bobel

 

więcej

Obrazek dla news_1420

VIVAT MAJ, TRZECI MAJ". UROCZYSTE OBCHODY 228 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

03.05.2019

Uroczystości upamiętniające 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpoczęły się nabożeństwem w siemiatyckiej Cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego i uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli, w których uczestniczył Starosta Jan Zalewski, Wicestarosta Marek Bobel, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Boguszewski oraz radni powiatowi. W kościele odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu zespołu wokalnego Tredonne pt. „Witaj majowa jutrzenko”. Następnie uczestnicy uroczystości, delegacje władz samorządowych, zakładów pracy, partii politycznych, instytucji oraz szkół, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy przemieścili się pod pomnik Tadeusza Kościuszki, by złożyć wiązanki kwiatów i oddać hołd twórcom Konstytucji oraz tym, którzy walczyli o niepodległość Polski.

więcej

Obrazek dla news_1418
Obrazek dla news_1416

"Witaj szkoło na wesoło" - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Rolniczych w Ostrożanach

29.04.2019

W Zespole Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostrożanach odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie ostatnich klas gimnazjum oraz ósmych klas szkół podstawowych mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną oraz wyposażeniem profesjonalnych pracowni przedmiotowych. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych przez Dyrektora Jana Kobusa i Starostę Siemiatyckiego Jana Zalewskiego uczniowie ZSR zaprezentowali talenty podczas występów artystycznych związanych z wybranymi kierunkami, jakie oferuje Zespół Szkół Rolniczych: niezwykle rytmiczny pokaz kelnerski, układ taneczny pracowitych rolników czy sprawna organizacja logistyka.

więcej

Obrazek dla news_1415

Pełen atrakcji dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie

29.04.2019

W Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie odbył się Dzień Otwarty. Do nauki w ZST zachęcał dyrektor szkoły Alfred Bajena oraz Starosta Siemiatycki Jan Zalewski, który podkreślał, że Technikum w Czartajewie posiada bogatą ofertę edukacyjną, dostosowaną do potrzeb współczesnego rynku pracy. Właściciele firm współpracujący ze szkołą prezentowali swoje przedsiębiorstwa oraz pomagali w podjęciu trafnych decyzji w wyborze zawodu.

więcej

Obrazek dla news_1414

IV Siemiatycki Marsz Biało Czerwony - patriotyzm w sercach młodego pokolenia polaków

25.04.2019

Dzieci i młodzież z siemiatyckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mieszkańcy Siemiatycz, członkowie zespołu pieśni i tańca „Małe Podlasie” wspólnie z władzami Powiatu Siemiatyckiego uczestniczyli w IV Siemiatyckim Marszu Biało-Czerwonym, który przeszedł dziś ul. Pałacową. W ten sposób świętowano zbliżające się Święto Flagi oraz Konstytucji 3 Maja. Organizatorem patriotycznego marszu są nauczyciele i uczniowie siemiatyckiego LO.

więcej

Obrazek dla news_1413

Zapraszamy na Dzień Otwarty ZSR w Ostrożanach

25.04.2019

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostrożanach serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmych szkół podstawowych wraz z nauczycielami i rodzicami na dzień otwarty szkoły, 26 kwietnia (piątek) od godz. 9.00. W programie: zwiedzanie szkoły i internatu, prezentacja zawodów, kawiarenka, zajęcia kulinarne w profesjonalnej pracowni, pokaz maszyn rolniczych, konkursy z nagrodami, oraz wiele innych atrakcji!

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.