Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 23625
W sumie: 74256

Archiwum newsów, strona 55

Obrazek dla news_1291

Podopieczni ZOL w Bacikach Średnich otrzymali świąteczne paczki od Marszałka Województwa Podlaskiego i Bajkowej Fabryki Nadziei

27.12.2018

Fundacja Bajkowa Fabryka Nadziei przygotowała świąteczne paczki, którymi obdarowała blisko 100 podopiecznych trzech podlaskich placówek. Paczki trafiły również do dzieci i młodzieży w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Bacikach Średnich. Całość przedsięwzięcia jest realizowana przy wsparciu Województwa Podlaskiego przy osobistym zaangażowaniu Marszałka Województwa Podlaskiego Pana Artura Kosickiego oraz Przewodniczącej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Pani Aleksandry Szczudło - radnej Sejmiku Województwa Podlaskiego. Inicjatorem i koordynatorem społecznej akcji jest siemiatyczanin Jakub Fic.

więcej

Obrazek dla news_1288

Nowoczesne łóżka porodowe i masa różnego sprzętu medycznego trafiła do siemiatyckiego szpitala!

21.12.2018

Do siemiatyckiego szpitala, a dokładnie na oddział położniczo - ginekologiczny dotarła pierwsza partia super nowoczesnego sprzętu medycznego, który zakupiony został w ramach projektu „Poprawa jakości oraz zwiększenie zakresu usług na oddziale położniczo-ginekologicznym SPZOZ w Siemiatyczach poprzez zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia.” Dostarczono między innymi: 2 nowoczesne łóżka porodowe sterowane elektrycznie, 3 aparaty USG, noczesny fotel ginekologiczny, aparat KTG z głowicą bezprzewodową, aparat EKG, pulsoksymetr, zestaw okołoporodowy, wanna porodowa. Na oddział położniczo - ginekologiczny trafiło również 25 nowych łóżek pobytowych (sterowanych elektronicznie) z materacami i szafkami przyłóżkowymi oraz co bardzo ważne 10 nowych łóżeczek noworodkowych. A jest to pierwsza partia zakupionego supernowoczesnego sprzętu medycznego...

więcej

Obrazek dla news_1287

Nowy sprzęt dla strażaków ochotników z Funduszu Sprawiedliwości

21.12.2018

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Powiecie Siemiatyckim wzbogaciły się o kolejny sprzęt ratownictwa technicznego i medycznego zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Powiat Siemiatycki otrzymał kwotę 300 tys. zł. Pozyskany sprzęt przyczyni się do poprawy efektywności podejmowanych działań ratowniczych podczas udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

 

więcej

Obrazek dla news_1286

SPOTKANIE WIGILIJNE W SIEMIATYCKIM STAROSTWIE

20.12.2018

W sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Siemiatyczach odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne pracowników urzędu, radnych, zarządu powiatu. Spotkanie opłatkowe rozpoczął wyjątkowy śpiew kolęd w wykonaniu chóru LO Siemiatycze  i wszystkich uczestników powiatowej Wigiilii. Starosta Jan Zalewski, w imieniu Zarządu i Rady Powiatu, złożyli pracownikom życzenia ciepłych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia.

więcej

Obrazek dla news_1285

Miłość, życzliwość i wola bycia lepszym człowiekiem - wigilia w zespole szkół specjalnych w siemiatyczach

20.12.2018

Kameralna, ale przepełniona duchem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – taka była wigilia, która odbyła się w Zespole Szkół Specjalnych w Siemiatyczach. Uczniowie szkoły zaprezentowali przedstawienie "Baśń o dwunastu miesiącach", które przypomniało jakże fundamentalne treści jakimi są dobro i miłość do drugiego człowieka. Wspaniały spektakl wywołał łzy na wielu twarzach..."a jak prawdziwy mężczyzna płacze to musi być święto". W wigilijnym spotkaniu wzięli udział m.in.: Starosta Jan Zalewski, Wicestarosta  Marek Bobel, pracownicy szkoły, rodzice, księża katoliccy i prawosławni, radni powiatowi, przedstawiciele służb mundurowych oraz główni bohaterowie uczniowie ZSS Siemiatycze.

więcej

Obrazek dla news_1283
Obrazek dla news_1282

Z sercem zorganizowano wigilię w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Bacikach Średnich

18.12.2018

W Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Bacikach Średnich prowadzonym przez powiat siemiatycki odbyło się wyjątkowe spotkanie opłatkowe dzieci, młodzieży, rodziców i pracowników ZOL oraz SP ZOZ Siemiatycze. W świątecznym spotkaniu dzieciom towarzyszyli pracownicy placówki w Bacikach i siemiatyckiego szpitala, dyrekcja, władze powiatu, kapłani i klerycy z seminarium w Drohiczynie, przedstawiciele Caritas, służby mundurowe i przyjaciele placówki.

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.