Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 22597
W sumie: 131473

Archiwum newsów, strona 73

Obrazek dla news_1162

kolejne miliony złotych na nowoczesny sprzęt w siemiatyckim szpitalu!

31.07.2018

Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku podpisano stosowną umowę, dzięki której siemiatycki szpital otrzyma z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego ponad 2,6 miliona złotych na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach opracował projekt, który poprawi dostęp do wysokiej jakości świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie chorób układu kostno - stawowo - mięśniowego.

więcej

Obrazek dla news_1158

Święto Policji w Siemiatyczach. Sztandar, odznaczenia i nominacje

27.11.2020

Od dziś Komenda Powiatowa Policji w Siemiatyczach ma swój Sztandar. Uroczyste nadanie i wręczenie Sztandaru odbyło się na placu przed Starostwem Powiatowym w Siemiatyczach podczas regionalnych obchodów Święta Policji, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji z Siemiatycz, Wysokiego Mazowieckiego i Bielska Podlaskiego. Na Święto Policji w Siemiatyczach przybył wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinsp. Daniel Kołnierowicz, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Senator Tadeusz Romańczuk, samorządowcy, duchowieństwo, mieszkańcy Siemiatycz i okolicznych miejscowości. Wśród obecnych nie zabrakło gospodarzy powiatu Starosty Jana Zalewskiego, Wicestarosty Marka Bobla, Przewodniczącego Rady Powiatu Siemiatyckiego Krzysztofa Andruszkiewicza.

więcej

Obrazek dla news_1157

zapraszamy na święto policji w siemiatyczach

27.07.2018

Komendant Powiatowy Policji w Siemiatyczach, Komendant Powiatowy Policji w Bielsku Podlaskim, Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Starosta Siemiatycki Jan Zalewski, Wicestarosta Marek Bobel serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na regionalne obchody Święta Policji połączone z uroczystym nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach - w najbliższą niedzielę 29 lipca w Siemiatyczach. Główne uroczystości Święta Policji rozpoczną się o godz. 10.30 na placu przed siemiatyckim starostwem. Udział w uroczystościach zapowiedział między innymi Minister MSWiA Joachim Brudziński, Komendant Główny Policji, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku.

 

więcej

Obrazek dla news_1156

Nowoczesny stadion lekkoatletyczny w Czartajewie rośnie w oczach!

25.07.2018

Na dobre trwa budowa pierwszego w powiecie siemiatyckim stadionu lekkoatletycznego. W wyniku prac powstanie nowoczesna bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal i trójskoku, skocznia do skoku wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą, boisko trawiaste itd. Obecnie trwają prace związane z wylaniem betonu, na którym zostanie położona bezpieczna i profesjonalna nawierzchnia syntetyczna Mondo. Na realizację tej inwestycji Powiat Siemiatycki pozyskał 1,5 miliona złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dodatkowo Gmina Siemiatycze partycypuje w kosztach realizacji na kwotę 300 tys. zł. Wykonawcą prac budowlanych jest firmą Eversport S.A. z Warszawy. Nowy stadion lekkoatletyczny w Czartajewie będzie gotowy na przełomie września i października.

więcej

Obrazek dla news_1154

Podziękowanie za wsparcie siemiatyckiego marszu dla życia i rodziny

20.07.2018

Akcja Katolicka składa serdeczne podziękowanie za udzielenie wsparcia podczas organizacji Marszu dla Życia i Rodziny, w dniu 17 czerwca 2018 roku w Siemiatyczach. W roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, maszerowaliśmy wspólnie pod hasłem "Polska rodziną silna"! Chcieliśmy wyrazić nasze przywiązanie do wartości takich jak rodzina, patriotyzm, kultura, trzeźwość. Wielopokoleniowe rodziny, licznie uczestniczące w marszu, łączyły się we wspólnej zabawie, radości, śpiewie i tańcach. Okazana przez Pana Starostę życzliwość jest przejawem rozumienia idei i celów, jakie Akcja Katolicka realizuje w swej misji. Za tę bezinteresowność i okazane wsparcie z serca dziękujemy. Nalezy przypomnieć iż w czerwcu Zarząd Powiatu Siemiatyckiego jednogłośnie zadecydował o wsparciu finansowym tej szlachetnej inicjatywy.

więcej

Starosta

Marek Bobel

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.