Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5324
W sumie: 22658

Archiwum newsów, strona 85

Obrazek dla news_916

Dwa miliony złotych na przebudowę Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach

20.10.2017

Siedziba Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przy ul. Zielonej czeka znacząca przebudowa. Koszt inwestycji sięga ponad 2 milionów złotych. Środki na ten cel pochodzą z budżetu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przebudowa jest możliwa dzięki zaangażowaniu się w sprawę Zarządu Powiatu Siemiatyckiego, Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach, ogromnej przychylności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku i Jarosława Zielińskiego Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Prace budowlane w siemiatyckiej komendzie wykona Zakład Budowlano – Instalacyjny G. Ozorowski z Białegostoku. Przekazanie placu budowy nastąpi w poniedziałek, 23 października.

więcej

Obrazek dla news_913

Komendant Powiatowy Policji w Siemiatyczach odchodzi. Przenosi się do Bielska Podlaskiego

18.10.2017

W Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach odbyła się pożegnalna uroczystość Powiatowego Komendanta Policji mł. insp. Macieja Wesołowskiego, awansującego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim. W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Marek Bobel. Do czasu powołania nowego szefa siemiatyckich policjantów jego obowiązki będzie pełnił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach podinspektor Tomasz Wyszkowski. Komendant Maciej Wesołowski kierował siemiatycką jednostką od 26 stycznia 2016 roku. Swoją pracę w policji rozpoczął w 1996 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. W swojej wieloletniej służbie pracował na stanowiska wykonawczych i kierowniczych w Komendzie Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim oraz Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. Od 2011 roku kierował pracą II Komisariatu Policji w Białymstoku, a przez ostatni rok pełnił obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Łapach.

więcej

Obrazek dla news_912

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W OSTROŻANACH

17.10.2017

W Zespole Szkół Rolniczych im. W. Witosa  w Ostrożanach obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu w ostrożańskiej szkole nie mogło zabraknąć Starosty  Jana  Zalewskiego, który wyróżnił nagrodą specjalną dyrektora szkoły Jana Kobusa oraz kierownika szkolenia praktycznego  Alicję Tołwińską. Kolejne nagrody dla wyróżniających się w pracy nauczycieli i pracowników szkoły zostały przyznane i wręczone przez dyrektora Jana Kobusa.

więcej

Obrazek dla news_911

Dyrektorzy placówek podległych starostwu świętowali Dzień Edukacji Narodowej

16.10.2017

Starosta Jan Zalewski oraz Wicestarosta Marek Bobel zaprosili dziś Dyrektorów powiatowych placówek oświatowych na spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Spotkanie miało miejsce w siedzibie siemiatyckiego starostwa. A skoro święto nauczycieli i pracowników oświaty, nie mogło zabraknąć życzeń i podziękowań od starosty i wicestarosty - organu prowadzącego. Wyróżniono też - finansowymi nagrodami starosty i dyrektorów - nauczycieli i pracowników powiatowej oświaty. W trakcie spotkania starostowie zapoznali się również szczegółowo z tematami dotyczącymi bieżącej działalności poszczególnych jednostek oświatowych.

więcej

Obrazek dla news_910

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie - było mądrze, nastrojowo i patriotycznie

13.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej to stosowny czas, by okazać wdzięczność osobom zaangażowanym w proces wychowawczy, podziękować za otwieranie przed młodzieżą nowych horyzontów wiedzy, budzenie zapału i energii do podejmowania twórczych przedsięwzięć. Uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie. Ważność tego święta potwierdzili swoją obecnością Starosta  Jan Zalewski i Wicestarosta Marek Bobel. Podczas akademii z programem "Świadomi Patrioci" zaprezentowali się Państwo Anna i Andrzej Kołakowscy.

więcej

Obrazek dla news_909

OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE OFERT NA REALIZACJĘ W 2018 ROKU ZADANIA PUBLICZNEGO POWIATU SIEMIATYCKIEGO W ZAKRESIE PROWADZENIA PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

13.10.2017

Na podstawie art. 11 ust. 2 i art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1817), Zarząd Powiatu Siemiatyckiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie wykonania zadania publicznego Powiatu Siemiatyckiego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku.

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.