Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 24069
W sumie: 74700

Archiwum newsów, strona 86

Obrazek dla news_963

uroczyste otwarcie przebudowanej powiatówki Wilanowo - Tokary

06.12.2017

Symbolicznym przecięciem wstęgi, uroczyście otwarto i poświęcono przebudowaną drogę powiatową Wilanowo -Tokary – odcinek długości ponad 1,4 km. Inwestycja, warta ponad 843 tysiące złotych została realizowana przez Powiat Siemiatycki i Gminę Mielnik. W otwarciu drogi uczestniczył Wójt Gminy Mielnik Eugeniusz Wichowski, Przewodniczący Rady Gminy Mielnik Krzysztof Nikitorowicz, ksiądz Marek Laszuk, ksiądz Eugeniusz Chodakowski oraz mieszkańcy gminy. Samorząd Powiatu Siemiatyckiego reprezentował Wicestarosta Marek Bobel.

więcej

Obrazek dla news_960

woda w siemiatyczach jest już zdatna do picia!

01.12.2017

Woda płynąca z kranów w SIEMIATYCZACH, NADAJE SIĘ DO PICIA. Wcześniejszy komunikat o skażeniu wody bakteriami Coli, nareszcie został odwołany. Decyzję w tej sprawie wydał dziś (1 GRUDNIA) Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siemiatyczach po otrzymaniu w dniu dzisiejszym wyniku badań wody z miejskiego wodociągu - badania w dniu 1 grudnia wykonało laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Białymstoku.

więcej

Obrazek dla news_957

INFORMACJA PPIS W SIEMIATYCZACH - WODA W MIEŚCIE SIEMIATYCZE NADAL NIEZDATNA DO PICIA

29.11.2017

Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siemiatyczach mgr Jadwiga Hackiewicz woda z wodociągu w Siemiatyczach nadal nie nadaje się do picia, przygotowywania zimnych napojów i potraw, mycia owoców i warzyw, wytwarzania lodu, mycia naczyń kuchennych i sztućców. Woda nadaje się wyłącznie do celów sanitarnych - tylko spłukiwania wody w misce ustępowej.

Wyniki badań wykonane w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Białymstoku w środę, 29 listopada potwierdzają, że w wodzie dystrybuowanej miejskim wodociągiem w Siemiatyczach nadal znajdują się bakterie z grupy coli.

Osoby z osłabioną odpornością, rodzice i opiekunowie niemowląt i małych dzieci muszą zachować szczególną ostrożność.

więcej

Obrazek dla news_953

Podinspektor Tomasz Wyszkowski Pokieruje siemiatycką policją

27.11.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczyli podinspektorowi Tomaszowi Wyszkowskiemu rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. Wiceminister Jarosław Zieliński życzył nowemu komendantowi osiągnięcia wszystkich założonych celów. Wiceminister Jarosław Zieliński zapowiedział, że obecny rząd sukcesywnie przywróci posterunki policji w Grodzisku, Mielniku oraz zmodernizuje w Nurcu Stacji. W uroczystości powitania nowego przełożonego siemiatyckiej policji uczestniczył Wicestarosta Marek Bobel, funkcjonariusze i pracownicy siemiatyckiej policji, duchowni, przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.

więcej

Obrazek dla news_954

Zapraszamy do udziału w dofinansowywanych kursach języków obcych w Powiecie Siemiatyckim

27.11.2017

W środę, 29 listopada w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Siemiatyczach (ZDZ) przy ul. Pałacowej 24 odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie organizowanych kursów językowych. W ramach pozyskanych przez powiat siemiatycki środków unijnych na projekt Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki” będzie możliwe uzyskanie dofinansowania (ponad 80% kosztów) do nauki języka obcego.

więcej

Starosta

Jan Zalewski

Przyjęcia interesantów

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.