Logo Starostwo Powiatowe Siemiatycze - Przyjazny Urząd

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 23560
W sumie: 132436

Archiwum newsów, strona 92

Obrazek dla news_957

INFORMACJA PPIS W SIEMIATYCZACH - WODA W MIEŚCIE SIEMIATYCZE NADAL NIEZDATNA DO PICIA

29.11.2017

Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siemiatyczach mgr Jadwiga Hackiewicz woda z wodociągu w Siemiatyczach nadal nie nadaje się do picia, przygotowywania zimnych napojów i potraw, mycia owoców i warzyw, wytwarzania lodu, mycia naczyń kuchennych i sztućców. Woda nadaje się wyłącznie do celów sanitarnych - tylko spłukiwania wody w misce ustępowej.

Wyniki badań wykonane w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Białymstoku w środę, 29 listopada potwierdzają, że w wodzie dystrybuowanej miejskim wodociągiem w Siemiatyczach nadal znajdują się bakterie z grupy coli.

Osoby z osłabioną odpornością, rodzice i opiekunowie niemowląt i małych dzieci muszą zachować szczególną ostrożność.

więcej

Obrazek dla news_953

Podinspektor Tomasz Wyszkowski Pokieruje siemiatycką policją

27.11.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczyli podinspektorowi Tomaszowi Wyszkowskiemu rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. Wiceminister Jarosław Zieliński życzył nowemu komendantowi osiągnięcia wszystkich założonych celów. Wiceminister Jarosław Zieliński zapowiedział, że obecny rząd sukcesywnie przywróci posterunki policji w Grodzisku, Mielniku oraz zmodernizuje w Nurcu Stacji. W uroczystości powitania nowego przełożonego siemiatyckiej policji uczestniczył Wicestarosta Marek Bobel, funkcjonariusze i pracownicy siemiatyckiej policji, duchowni, przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.

więcej

Obrazek dla news_954

Zapraszamy do udziału w dofinansowywanych kursach języków obcych w Powiecie Siemiatyckim

27.11.2017

W środę, 29 listopada w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Siemiatyczach (ZDZ) przy ul. Pałacowej 24 odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie organizowanych kursów językowych. W ramach pozyskanych przez powiat siemiatycki środków unijnych na projekt Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki” będzie możliwe uzyskanie dofinansowania (ponad 80% kosztów) do nauki języka obcego.

więcej

Obrazek dla news_952

„Poradnia-Uczeń-Szkoła” - kształcenie specjalne i udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej

24.11.2017

W Hajnowskim Domu Kultury odbyła się Konferencja pt . „Poradnia-Uczeń-Szkoła”. Była to kolejna rejonowa konferencja zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku przy współpracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Powiatowa Poradnia Psychologiczno –Pedagogiczna w Siemiatyczach dzieliła się dobrymi praktykami na temat „Dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju” – formy wsparcia dziecka, rodziny i placówek oświatowych realizowanych przez PPP-P w Siemiatyczach.

więcej

Obrazek dla news_950

List wiceministra spraw wewnętrzych i administracji Jarosława Zielińskiego z okazji dnia pracownika socjalnego

22.11.2017

Szanowni Państwo,
z  okazji  Dnia  Pracownika  Socjalnego  życzę  wszystkim,  którzy  wybrali  działalność społeczną  skupioną  na  niesieniu  pomocy  ludziom  znajdującym  się  w  trudnych sytuacjach życiowych zdrowia i szczęścia w życiu prywatnym, a w pracy wytrwałości, wiarygodności w działaniu i skutecznym budowaniu wzajemnego zaufania.

więcej

Starosta

Marek Bobel

Starostwo Powiatowe

ul. Leg. Piłsudskiego 3
17-300 Siemiatycze
tel.: (85) 65 66 500
fax: 85 65 66 501
e-mail: powiat@siemiatycze.pl


           

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.